MERCURE BUDAPEST KORONA (ACCOR-PANNONIA HOTELS ZRT. - MERCURE BUDAPEST KORONA)

Recepciós

Főbb feladatok, munkák:

    Recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, 3 műszakos munkarendben, esetenként éjszakai műszakban is

    A vendégek zavartalan, színvonalas kiszolgálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Kedves, mosolygós, segítőkész személyiség

    Angol nyelvtudás

    Vendégek iránti szenvedély

    Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

    Jó problémamegoldó képesség

    Csapatjátékos

    Pontos, munkájára igényes

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    További idegen nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

    Stabilitás, biztonság, nemzetközi és nagyvállalati háttér

    Szakmai rutint és tapasztalatot szerezhetsz személyes fejlődést támogató légkörben, baráti, kollegiális hangulatban

    Fejlődési és továbblépési lehetőség egy megújuló, piacvezető szállodában

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodai recepciós
  • Szállodaipar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1053 Budapest, Kecskeméti utca 14.

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek