A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és értékesítsen kiváló minőségű szivattyúkat, szivattyú rendszereket, ezzel is hozzájárulva a magasabb életszínvonal és az egészségesebb környezet kialakításához.
A Grundfos folyamatosan fejleszti termékeit és szolgáltatásait, de ez csak jól felkészült szakembergárdával lehetséges. Amennyiben szeretnél ezen ütőképes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésedet tatabányai üzemünkbe.

Recepciós (megváltozott munkaképességű, részmunkaidős)

Feladatok:

  • vendégek fogadása, regisztrálása és bejelentése
  • ideiglenes beszállítói és vendégkártyák kezelése
  • beérkező levelek szortírozása, a kimenő levelek adminisztrálása
  • igény szerint a HR osztály támogatása (pl. fénymásolás, telefonos ügyintézés, interjúszervezés)

Elvárások:

  • megváltozott munkaképesség (40% fölötti egészségkárosodás)
  • napi 4 óra munka vállalása
  • aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • kommunikatív, nyitott, rugalmas, vidám, kreatív, ügyfélközpontú személyiség
  • jó kommunikációs készség
  • jó alkalmazkodó készség
  • gyors, precíz munkavégzés

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Belépéstől cafeteria
  • munkavégzés hétfőtől péntekig
  • napi munkaidő 4 óra
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • tiszta, rendezett munkahelyi környezet
  • stabil háttér

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Megváltozott munkaképességű

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Ha felkeltettük érdeklődésedet és szeretnél hozzánk csatlakozni, kérjük küldd el nekünk önéletrajzod  a Jelentkezem gombra kattintva vagy jelentkezési lap kitöltésével és leadásával személyesen vagy postai úton a 2800 Tatabánya, Búzavirág út 14. címre.