Recepciós

MASPED Logisztika Kft.

1211 Budapest, Szikratávíró utca

Csatlakozz hozzánk

Recepciós

pozícióba!
A MASPED Logisztika Kft. a tradicionális múltra visszatekintő MASPED Csoport leányvállalataként meghatározó szerepet tölt be a hazai logisztikai piacon. Széles körű, komplex szállítmányozási és logisztikai szolgáltatásokat nyújtunk magyarországi és külföldi partnereink számára.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vendégek fogadása
  • Kimenő-bejövő posta iktatása
  • Számlák szkennelése, iktatása
  • Irodaszerek, tisztítószerek, konyhai termékek rendelése
  • Tárgyalók foglalása
  • Mobiltelefonok kezelése, kiadása, visszavétele, nyilvántartása
  • Szerződések iktatása, adatlapozása, aláíratása, postázása kísérőlevéllel
  • Páncélszekrény kezelése: Voucherek nyilvántartása; Autós törzskönyvek, pótkulcsok kezelése; Dolgozói ajándékok őrzése, kiadása HR-nek.
  • Laminálás, táblák nyomtatása raktárakba. Gyorsfűzés igény szerint (kipörgetők)
  • Kávégép szerviz felügyelete
  • Rendezvények lebonyolításának előkészítése, lebonyolítás segítése
  • Igazgatói utasítások előkészítése, aláíratása, kiküldése, tudomásulvételi ív összeállítása telephely és raktárak szerint
  • Határozatok könyvének vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, MS Office, különösen Excel használata
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felelősségteljes, önálló és precíz munkavégzés
  • Barátságos, kedves személyiség, aki képes egyszerre kézben tartani sokféle feladatot

Amit kínálunk:

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk, dinamikusan fejlődő logisztikai szolgáltató cégben. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését az alapbér mellett éves jutalommal és cafeteria csomaggal honoráljuk. A munkavégzés csepeli irodánkban történik.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a bérigény megjelölésével várjuk a Jelentkezem gombra kattintva.
Recepciós