MASABA KFT.

Budapesten, a Corvin sétányon elhelyezkedő apartmanhotel recepciós kollégát keres. Teljesen felszerelt apartmanokat kínálunk egy maximálisan vendégorientált cégként, fő célcsoportunk a szabadidős és üzleti egyéni utazók.

A csapatunk fiatalos, nemzetközi személyekből áll, és mindenkinek lehetősége van részt venni a projektek felépítésében. Filozófiánk az, hogy folyamatosan fejlesszük a vendégek elégedettségét. Munkánk azon alapul, hogy az egyéni készségek elősegítsék a csapat együttes sikereit és fejlődését.

Recepciós

Főbb feladatok, munkák:

    - Vendégek be- és kijelentkeztetése

    - Kommunikáció a vendégekkel (e-mailek, telefonhívások megválaszolása)

    - Szállodai szoftver használata, foglalások kezelése

    - Programértékesítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - A recepció professzionális rendszerezése

    - Korábbi tapasztalat nem követelmény, de előny

    - Az angol és magyar nyelv magabiztos használata szóban és írásban

    - Munkavégzés a határidők betartásával, az esetleges nyomás hatékony kezelése

    - Kommunikatív, kedves személyiség

    - Önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés

    - Hozzájárulás a cég céljainak eléréséhez

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Versenyképes fizetés

    - Beosztás biztosítása a következő teljes hónapra

    - Recepciónk 10-től 01-ig van nyitva, két műszakra osztva, így nincs teljes éjszakai műszak

    - Könnyű megközelítés

    - Egyéni vagy csapatmunka egy nemzetközi fiatalos, multikulturális környezetben

    - Növekvő cég, magas lehetőséget biztosítva a tanulásra, és a készségek fejlesztésére (nyelvek, Housekeeping Management, Revenue & Marketing online)

    - Partnereinknél kedvezmények, juttatások igénybe vétele

Egyéb információ:

    Munkavégzés helye: Budapest, Corvin sétány

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodai recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Magyar - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1052 Piarista utca 4.

Kérjük a jelentkezéshez ne felejtse el csatolni angol nyelvű önéletrajzát!