Együtt, közösen a mindig mosollyal távozó elégedett ügyfélért!

A magyar tulajdonú, közel 250 főt foglalkoztató, stabil háttérrel rendelkező Ivanics Csoport a Ford, Hyundai, Volvo és Kawasaki márkák értékesítésének tekintetében előkelő helyet foglal el Magyarországon. Tevékenysége az értékesítés mellett a fent említett márkákhoz kapcsolódó szolgáltatásokkal egészül ki.

Recepciós

munkakörbe keressük leendő munkatársunkat.

Főbb feladataid lennének:

  • Ügyfélfogadás, információ nyújtása, tájékoztatás, üzenetek továbbítása (személyesen és telefonon)
  • Back-office teendők ellátása (levelezés, e-mail)
  • Ügyfélváró rendezettségének biztosítása, szalonrend fenntartása
  • Ügyfélkezelés, hostess teendők ellátása

Elvárásunk Feléd:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Proaktív, munkájára igényes személyiség
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség

Előnynek számít:

  • Excel ismeret
  • Angol/német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil szervezeti háttérrel rendelkező cégnél, családias légkörben modern, rendezett körülmények között teljes munkaidőben, hosszú távon dolgozhatsz.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. kerület

Önéletrajzokat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Az Ivanics Csoport Toborzási Adatkezelési tájékoztatója weboldalunk karrier oldalán tekinthető meg.