Randstad Hungary Kft.

Szeretsz emberekkel dolgozni, és folyékonyan beszélsz angolul?

Kipróbálnád magad recepciós/asszisztensi pozícióban, esetleg van már hasonló munkatapasztalatod?

Olvass tovább, és jelentkezz partnerünk Recepciós/Irodai asszisztensi pozíciójára!

Recepciós/Irodai asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

- vendégek fogadása,

- telefonok, e-mailek kezelése

- asszisztencia, adminisztratív segítségnyújtás az irodavezetőnek

- üzemeltetőkkel való kapcsolattartás

- tárgyalók, konferenciatermek ellenőrzése, bekészítések pótlása

- munkatársakkal való kapcsolattartás

-szervezői feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

- 1-2 év irodai/recepciós tapasztalat

- folyékony, magabiztos angol nyelvtudás

- kiváló kommunikációs készség

- csapatjátékos hozzáállás

- MS Office felhasználói szintű ismerete

- precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés és juttatási csomag

- fejlődési lehetőség

- modern irodai környezetben, szuper csapatban való munkavégzés

- lehetőség a nyelvtudás fejlesztésére

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.