Európában piacvezető, 37 országban jelen lévő, több, mint 5.000 alkalmazottat foglalkoztató BNP Paribas Real Estate nemzetközi ingatlankezelési üzletágának magyarországi leányvállalata, a BNP Paribas Real Estate Magyarország Tanácsadó és Ingatlankezelő Zrt.

Recepciós - irodai asszisztens

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Iktatás, szerződések és egyéb dokumentumok pontos nyilvántartása
  • Postázás, futárszolgálat-, irodaszer rendelés
  • Irodai és konyhai eszközök nyilvántartása, javíttatása
  • Vendégfogadás, repülőjegy-, szállás rendelés
  • Beszállítók felügyelete, kapcsolattartás
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • 1-2 év hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Pontos és lelkiismeretes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil háttérrel rendelkező nemzetközi vállalat
  • Fejlődési lehetőség és a nemzetközi cégcsoporton belüli mobilitás
  • Dinamikus csapat
  • Modern irodai munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Szakmai asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület