HOLIDAY CLUB FÜRED KFT.
Balatonfüredi apartman-szálloda

recepcióst

keres egész éves állásra

Feladatok:

  • vendégek fogadása, vendégpanaszok kezelése
  • kulcskártya kezelés
  • számlázás, pénzügyi feladatok ellátása
  • foglalások kezelése, visszaigazolása és rögzítése
  • housekeeping ellenőrzése
  • esetleges programok szervezése a vendégek részére

Elvárás:

  • angol és /vagy német nyelvismeret
  • felhasználói szintű számítógépes tapasztalat
  • vendég centrikusság, rugalmasság
  • önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés, határozott fellépés
  • Hostware szállodai front office program ismerete előny
  • Elsősorban Balatonfüred vagy környéki lakóhely

Előny:

  • felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • változatos, egész éves munka
  • versenyképes fizetés
  • kellemes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodai recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Balatonfüred, 8230 Táncsics Mihály utca 18.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, kérem küldjön egy magyar nyelvű, fényképes önéletrajzot részünkre.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.