Recepciós - Diákmunka

Bruttó 1 600 /óra

Mind-Diák Szövetkezet

Budapest V.

A Haema Plasma Kft. a több mint 30 országban jelen lévő Grifols csoport tagjaként 1993-as alapítása óta Németországban 41, 2021-től pedig Magyarországon is már 7 plazmaadományozó központot üzemeltet. A Grifols egy globális egészségügyi vállalat, mely 1909. óta tesz az emberek egészségéért és jólétéért szerte a világon, négy részlegen, több mint 100 országban fejleszt, gyárt és forgalmaz innovatív megoldásokat és szolgáltatásokat a biológiai tudományok, a diagnosztika, a kórházi- és a biológiai ellátás területén világszerte növekvő számú Plazma Központjaival.

Főbb feladatok, munkák

  • Donorok fogadása, tájékoztatása az aktuális promóciókról, akciókról
  • Telefonok kezelése és donorok visszahívása, aktiválása
  • Kérdőívek kitöltetése és feldolgozása
  • Dokumentációs feladatok
  • Időpontok egyeztetése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (legalább 2022/23 I. félév végéig)
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Oltási igazolvány megléte
  • Munkaidő
  • Legalább heti 20 óra vállalása, rugalmas időbeosztásban
  • Főként a délutáni időszakokban (14:00 és 19:00 között)
  • Hosszú távú diákmunka
  • Munkavégzés helyszínei
  • Budapest, Infopark - 1117, Neumann János u. 1/E, Infopark, E épület, földszint
  • Budapest, Deák tér - 1051, Bajcsy-Zsilinszky út 12., City Center Irodaház, 3. emelet

Amit kínálunk

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Br. 1600 Ft-os órabér

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető

A jelentkezés gombra kattintva várjuk jelentkezésed. Sikeres jelentkezést követően kapsz egy értesítőt a Mind-Diák Szövetkezettől, melyben kérünk, kattints a „Jelentkezés megerősítése” gombra. Ha nem találod az értesítőt, érdemes a levélszemét vagy másodlagos mappákat is megnézni a levelezőben.
Phone:06704529080
Budapest V.