A DECOR FLOOR KFT.,
Magyarország egyik legnagyobb burkolatforgalmazó vállalata munkatársat keres

recepciós

munkakörbe.

    Szeretnél egy vidám csapat nélkülözhetetlen tagja lenni?
    Jó kommunikációs készséggel rendelkező, design iránt érdeklődő, pörgős és precíz recepciós munkatársunkat keressük teljes munkaidőre!

FELADATOK

  • az értékesítési csapat támogatása
  • ügyfelek fogadása, kiszolgálása
  • központi telefon érkező bejövő hívások kezelése
  • futárok, posta ügyintézése

ELVÁRÁSOK

  • középfokú, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • minimum 1 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • EXCEL és WORD magabiztos használata
  • kiváló szervező és problémamegoldó készség

ELŐNY

  • gazdasági végzettség
  • 2-3 éves, hasonló feladatok végzésében szerzett tapasztalat

AMIT NYÚJTUNK

  • fiatalos, lendületes csapat
  • fejlődési lehetőség egy dinamikus, stabil cégnél
  • kiváló munkahelyi körülmények
  • versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1025 Szépvölgyi út 92.

Várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével!