Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Decor Floor Kft.

Magyarország egyik legnagyobb burkolatforgalmazó vállalata,
munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

RECEPCIÓS

Szeretnél egy vidám csapat nélkülözhetetlen tagja lenni?
Jó kommunikációs készséggel rendelkező, design iránt érdeklődő, pörgős és precíz recepciós munkatársunkat keressük 6 órás részmunkaidőre

Feladatok:

  • Az értékesítési csapat támogatása
  • Ügyfelek fogadása, kiszolgálása
  • Központi telefon érkező bejövő hívások kezelése
  • Futárok ügyintézése

Elvárások:

  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Minimum 1 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • EXCEL és WORD magabiztos használata
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség

Előny:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 2-3 éves, hasonló feladatok végzésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Fejlődési lehetőség egy dinamikus, stabil cégnél
  • Kiváló munkahelyi körülmények
  • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Várjuk angol és magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat a fizetési igényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Decor Floor Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Recepciós
  • Hirdető cég: Decor Floor Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Az értékesítési csapat támogatása Ügyfelek fogadása, kiszolgálása Központi telefon érkező bejövő hívások kezelése Futárok ügyintézése
  • Elvárások: Középfokú, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban Minimum 1 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat EXCEL és WORD magabiztos használata Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő 6 óra
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-16