COLLECTIVE SECURITY Kft
XXI. kerületi telephelyű multinacionális céghez folyékony angol tudással rendelkező,

recepcióst

keresünk, azonnali munkakezdéssel.

Elvárás:

  • folyékony angol nyelvtudás
  • rugalmas, vendégközpontú munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépismeret
  • jó kommunikációkészség
  • dekoratív, igényes megjelenés

Előny:

  • recepciós munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • saját alkalmazás, bejelentett munkaviszony
  • versenyképes bérezés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • napi 8 órás munkavégzés, munkanapokon

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.