Recepciós

Építsd karriered Budapest egyik legjobb hangulatú boutique szállodájában! A Hotel Nemzeti Budapest MGallery szálloda munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Leendő kollégánk feladatai:

    • Szállodai recepciós feladatok ellátása professzionális szinten, az MGallery brand elvárásaival összhangban, többműszakos munkarendben
    • A szállóvendégek színvonalas kiszolgálása, különös tekintettel az egyéni preferenciák teljesítésére
    • A szálloda egyéb szolgáltatásainak ajánlása

Magadra ismersz?

    • Kedves, empatikus, segítőkész vagyok
    • Kiválóan kommunikálok és örömömet lelem a másokkal való kapcsolattartásban
    • Pontos és igényes vagyok a munkámmal szemben és nem ijedek meg az adminisztrációtól
    • Kiváló csapatjátékos vagyok, de szeretek önállóan is dolgozni
    • Folyékonyan beszélek angolul és más idegennyelvet is ismerek
    • Változó munkarendben (nappal/éjszaka) is tudok dolgozni

Könnyebben tudsz elindulni az új munkakörödben, ha:

    • MS Office és szállodai számítógépes rendszereket (OPERA) magabiztosan használod
    • Van szakmai tapasztalatod 4-5 csillagos/ külföldi szállodában hasonló pozícióban

Ha magadra ismertél, lelkiismeretes munkádért az alábbiakat ajánljuk:

    • Jó hangulatú, stabil, megbízható munkahely
    • Piacképes bérezés, műszakpótlék fizetése
    • Alapbéren felül teljesítményalapú jutalom
    • Napi egyszeri személyzeti étkezés
    • Utiköltség támogatás
    • Karácsonyi jutalom, ünnepi, közösségi rendezvények
    • Személyre szabott képzési lehetőségek, karrierépítés a szállodacsoporton belül

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodai recepciós
  • Szállodaipar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1088 Budapest, József körút 4.

Jelentkezési határidő:

2019. 05. 30.

Ha magadra ismertél és szeretnél egy fiatal, de professzionális csapat tagja lenni, önéletrajzodat a Jelentkezem gombra való kattintással juttathatod el hozzánk!