Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Recepciós/Asszisztens (6-12-37807/PR)

  • Task(s):
    • Belvárosi székhellyel rendelkező, multinacionális hátterű tanácsadással foglalkozó partnerünkhöz keresünk RECEPCIÓS/ASSZISZTENS pozícióba odaadó és lelkes munkavállalót RÉSZMUNKAIDŐRE.

      Főbb feladatok:
      - Telefonok és levelezés kezelése
      - Ügyfelek fogadása
      - Külföldi kollégákkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás
      - Rendezvényszervezéssel kapcsolatos feladatok ellátása
      - Munkarend: 8-14 és 14-20 óra (felváltva)

  • Requirement(s):
    • - Érettségi vagy felsőfokú végzettség
      - Kiváló, folyékony angol nyelvtudás
      - Hasonló területen szerzett tapasztalat
      - Lendületes, pro-aktív személyiség
      - Kiemelkedő szervezőkészség, precíz, pontos és hatékony feladatvégzés

  • Company offers:
    • - Könnyen megközelíthető, igényes belvárosi munkahely
      - Nemzetközi csapattal való együttműködés, fiatalos légkör
      - Kiemelkedő juttatási csomag 6 órás munkavégzésre (az alapfizetésen felül cafeteria, bónusz, egyéb juttatások)

  • Sector(s):
    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Recepciós

  • Location:
  • Budapest V. kerület

  • Salary:
  • 210000-230000,- Ft/hó

    How to apply:

    Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük kattintson a "Jelentkezem" gombra.
    Amennyiben járt már nálunk interjún, kérjük vegye fel a kapcsolatot tanácsadónkkal!

    Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

    Az Ön szavazata:
    Összes szavazat:
    db szavazat
    Állás, munka még: Grafton Recruitment>
    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Recepciós/Asszisztens (6-12-37807/PR)
    • Hirdető cég: Grafton Recruitment
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Feladatok: Belvárosi székhellyel rendelkező, multinacionális hátterű tanácsadással foglalkozó partnerünkhöz keresünk RECEPCIÓS/ASSZISZTENS pozícióba odaadó és lelkes munkavállalót RÉSZMUNKAIDŐRE. Főbb feladatok:- Telefonok és levelezés kezelése- Ügyfelek fogadása - Külföldi kollégákkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás- Rendezvényszervezéssel kapcsolatos feladatok ellátása- Munkarend: 8-14 és 14-20 óra (felváltva)
    • Elvárások: - Érettségi vagy felsőfokú végzettség- Kiváló, folyékony angol nyelvtudás- Hasonló területen szerzett tapasztalat- Lendületes, pro-aktív személyiség- Kiemelkedő szervezőkészség, precíz, pontos és hatékony feladatvégzés
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol, Egyéb
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2017-10-06