JÁDI NÉMETH ÜGYVÉDI IRODA
  • A bpv JÁDI NÉMETH Ügyvédi Iroda nemzetközi és hazai ügyfeleknek egyaránt teljes körű jogi szolgáltatást kínáló független, magyar alapítású iroda.
    Budapest szívében elhelyezkedve a nemzetközi tapasztalatokra, a többszintű egyetemi képzésre, a helyi jogszabályok mélyreható ismeretére és az üzleti gondolkodású megközelítésre épülő komplex jogi szolgáltatást nyújtunk.

  • Recepciós asszisztens

    Főbb feladatok, munkák:

      • Általános irodai asszisztencia
      • Irat-nyilvántartási rendszer, irattár, iktatás
      • Számlázás, pénzügyi adminisztráció
      • Telefonhívások kezelése, ügyfelek, vendégek fogadása
      • IT egységgel történő egyeztetés, kapcsolattartás
      • Levelezés, irodai beszerzések
      • Kimutatások, nyilvántartások vezetése
      • Kapcsolattartás szállítókkal, szolgáltatókkal, külső partnerekkel, bérbeadóval
      • Utazások szervezése
      • Az iroda zavartalan működésének biztosítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum 1 éves ügyviteli, adminisztrációs munkatapasztalat
      • Aktív, jó angol nyelvtudás elengedhetetlen
      • Önálló, gyors és hatékony munkavégzés
      • Megbízhatóság
      • Talpraesettség
      • Jó problémamegoldó képesség
      • Felhasználói szintű számítástechnikai tudás (Excel, Word, Outlook)
      • Rugalmas hozzáállás a munkaidő beosztáshoz (8.00-20.00 óra között váltott műszakban)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Hasonló (ügyvédi) irodában vagy jogi területen szerzett munkatapasztalat

      • Német nyelv ismerete (szóban és írásban)

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú, stabil munkalehetőség, jó munkakörnyezet
      • modern, belvárosi munkakörnyezet
      • barátságos csapat
      • versenyképes fizetés

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Recepciós
    • Jog, Jogi tanácsadás
    • Jogi asszisztens, Adminisztratív munkatárs
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1051 Budapest, Szent István tér

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    Kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintás után.