2007. óta több iparágban is jelentős beruházásokkal jelenlévő magyar tulajdonú cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Recepciós / Adminisztrátor munkatárs

FELADATOK:

  • bejövő-,kimenő levelek, számlák iktatása ERP rendszerben, postázás
  • könyvelési osztály munkájának támogatása
  • telefonok, faxok kezelése
  • érkező vendégek, futárok, beszállítók fogadása
  • tárgyaló foglalások vezetése, tárgyaló rendben tartása
  • ügyvezetők által adott ad hoc feladatok gyors elvégzése
  • munkatársak munkájának segítése

ELVÁRÁSOK:

  • min. középfokú végzettség
  • ügyfél- és megoldás orientáltság
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
  • dinamizmus és magas fokú precizitás
  • MS Office magabiztos ismerete (Excel, Word, Outlook)
  • angol középfok (szóban)

ELŐNY:

  • Törökbálint környéki lakcím
  • jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • teljes munkaidős állás egy szakmailag elismert, biztos hátterű vállalatnál
  • gyors kezdési lehetőség
  • fiatalos csapat, színvonalas munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.