Recepciós

Bruttó 350e Ft havi bér

profession.hu Kft.

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egyik legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis-és középvállalkozások, valamint start-up cégek.

Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.
Tudj meg többet RÓLUNK

Csapatunkba keressük munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

Recepciós

Mit fogsz csinálni?

  • Te leszel az első arc, akit a vendégeink belépéskor megpillantanak, első benyomásként tudod alakítani a vendégekben a cégünk vendégfogadásáról, mindennapi életéről kialakított képet
  • Asszisztenciával kapcsolatos feladatokat is kapsz majd, például számlák kezelése, szerződések iktatása, foglalások, rendelések és iktatási rendszer kezelése
  • Te leszel a felelőse a bekészítéseknek, nagyobb találkozók esetén a catering szervezésének
  • Postai és futár küldemények kezelése, hatékony szétdobálása a szervezetben szintén a Te feladatod lesz

Azt szeretnénk, ha Te:

  • Segítő, támogató személyiség lennél, aki őszinte mosollyal fordul a vendégeinkhez, kollégáinkhoz
  • Nem szeppennél meg, ha nagyvállalatok felsővezetőit kellene köszöntened
  • Proaktív személynek tartanád magad, aki meglátja a feladatot maga előtt – sőt, azt magáénak is érzi, felelősséggel végzi el
  • Lenne tapasztalatod adminisztrációban, vagy jól tűrnéd a monotonitást, hiszen az izgalmas, jövős-menős feladatok mellett akad abból is a feladatkörben
  • Szereztél volna már tapasztalatot abban, hogy hogyan érdemes emberek problémáit kezelni, hogyan tudsz nekik eredményesen segíteni
  • Nem jönnél zavarba, ha váratlanul merül fel egy probléma az iroda működésében
  • Angolul sem jelentene gondot beszélgetni
  • Rendelkeznél alapvető MS Office ismeretekkel és szívesen tanulnál bele új rendszerek használatába is

Amit ebben a pozícióban, nálunk tapasztalhatsz:

  • Jófejséget (De tényleg.) :)
  • Pontos, mindig időben érkező havi bruttó 350.000 bért
  • Felelősségteljes pozíciód lesz, ahol értékes a munkád!
  • Központi ember leszel a cégünk mindennapi életében, sok dolog lesz, amire csak Te tudod a választ!
  • Az ügyfélszolgálati és operációs csapat részeként minden szükséges támogatást meg fogsz kapni, ami a munkádhoz szükséges.
  • Önszerveződő közös reggeliket, belső szakmai eseményeket, bulikat, csocsóbajnokságot, kutyanapot, szülinapi édességkupacot, és még sorolhatnánk… :)

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Recepciós