Recepciós

PROFESSION.HU KFT.

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

A Profession.hu csapata

Recepciós

munkatársat keres!

Miért válassz minket?

A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egyik legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis- és középvállalkozások, valamint start-up cégek. Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.

Nézd meg, hogy miként zajlik mindez Profession módra.

Ezek lesznek a feladataid:

  • Te leszel az első arc, akit a vendégeink belépéskor megpillantanak, első benyomásként tudod alakítani a vendégekben a cégünk vendégfogadásáról, mindennapi életéről kialakított képet
  • Te leszel a házigazdája az irodának, felelőse a bekészítéseknek, nagyobb találkozók esetén a catering szervezésének
  • Postai és futár küldemények kezelése, hatékony szétdobálása a szervezetben
  • Asszisztenciával kapcsolatos feladatokat is kapsz majd, például számlák kezelése, szerződések iktatása, foglalások, rendelések és iktatási rendszer kezelése

Te vagy a mi emberünk, ha

  • Segítő, támogató személyiség vagy, aki őszinte mosollyal fordul a vendégeinkhez
  • Igazi problémamegoldó vagy
  • Nem szeppensz meg, ha nagyvállalatok felsővezetőit kell köszöntened
  • Szereztél már 1-3 év tapasztalatot személyes ügyfélkapcsolat területén
  • Angolul sem jelent gondot beszélgetni
  • Felhasználói szintű Excel tudásod van
  • Talpraesett, precíz személyiség vagy, aki mellett nem úsznak el a határidők

Amit kínálunk:

  • Jófejek vagyunk! (De tényleg.)
  • Felelősségteljes pozíció, ahol értékes a munkád!
  • Központi ember leszel a cégünk mindennapi életében, sok dolog lesz, amire csak Te tudod a választ!
  • Az ügyfélszolgálati és operációs csapat részeként minden szükséges támogatást meg fogsz kapni, ami a munkádhoz szükséges
  • Önszerveződő közös reggelik, belső szakmai események, bulik, csocsóbajnokság, kutyanap, szülinapi édességkupac, és még sorolhatnánk…

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Recepciós