Állásportál a Profession.hu? Áh, már régen nem csak az! Hozzánk tartozik a JobMonitor, a Mobil Munka, a Profession Services és a Munkahelyek.hu is! Cool, igaz? Az irodánk is az! 2015-ben az év irodája lettünk, és ragyogása azóta is töretlen, büszkék is vagyunk rá! Itt olvashatsz rólunk még többet.

Keressük a Profession arcát, aki őszinte kedvességgel és ügyfélközpontú személetmóddal tudja intézni a recepció teendőit.

Recepciós

Feladatok:

  • Te leszel az első arc, akit a vendégeink belépéskor megpillantanak, első benyomásként tudod alakítani a vendégekben a cégünk vendégfogadásáról, mindennapi életéről kialakított képet
  • Te leszel a felelőse a bekészítéseknek, nagyobb találkozók esetén a catering szervezésének
  • Postai és futár küldemények kezelése, hatékony szétdobálása a szervezetben
  • Asszisztenciával kapcsolatos feladatokat is kapsz majd, például számlák kezelése, szerződések iktatása, foglalások, rendelések és iktatási rendszer kezelése

Elvárások:

  • Segítő, támogató személyiség vagy, aki őszinte mosollyal fordul a vendégeinkhez
  • Nem szeppensz meg, ha nagyvállalatok felsővezetőit kell köszöntened
  • Szereztél már 1-3 év tapasztalatot személyes ügyfélkapcsolat területén
  • Nem jössz zavarba, ha váratlanul merül fel egy probléma az iroda működésében
  • Angolul sem jelent gondot beszélgetni

Amit kínálunk:

  • Jófejek vagyunk! (De tényleg.)
  • Felelősségteljes pozíció, ahol értékes a munkád!
  • Központi ember leszel a cégünk mindennapi életében, sok dolog lesz, amire csak Te tudod a választ!
  • Az ügyfélszolgálati és operációs csapat részeként minden szükséges támogatást meg fogsz kapni, ami a munkádhoz szükséges
  • Önszerveződő közös reggelik, belső szakmai események, bulik, csocsóbajnokság, kutyanap, szülinapi édességkupac, és még sorolhatnánk…

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

200.000 Ft

Munkavégzés helye:

Budapest, 1123 Nagyenyed utca 8-14.