Ha szeretnél izgalmas, nagyívű projekteken, kihívást jelentő feladatokat megoldani összetartó, lendületes csapatban, akkor ne habozz, jelentkezz nyitott pozíciónkra.

Legyél Te is a Fornax csapat tagja!

A Fornax ICT a hazai és nemzetközi IT piacon ismert és elismert, 30 éve működő Fornax cégcsoport tagja, amely 100 %-ban magyar tulajdonban lévő informatikai vállalat. Cégünk szoftverfejlesztői-, rendszerbevezetői-, és támogatói feladatokat vállal, amely megoldásával több hazai és nemzetközi díjat is kiérdemelt. A Fornax az elmúlt több mint negyed évszázad alatt nem csak sikeres fejlesztéseinek, kiemelten erős szakembergárdájának, de proaktív probléma - megoldási technikáinak is köszönheti, hogy mára már ismert név itthon és több környező országban.

Kezdetek óta hiszünk abban, hogy a tradíció és innováció együtt hozza az eredményeket. Számunkra a siker záloga a jól képzett szakmai csapat, az elhivatottság és a változásra/újításra való képesség.

Cég: Fornax ICT Informatikai Tanácsadó Kft.

React Native fejlesztő

pozícióba keressük új kollégáinkat Cross Platform fejlesztési csapat kialakításának céljából

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Részvétel projektjeink kliens oldali szerverfejlesztésében, agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában (SCRUM)
  • Fejlesztési feladatok ellátása React Native keretrendszer használatával
  • Részt vehetsz a csapat kialakításában és végigkísérheted a React Native technológa céges bevezetését
  • Az elvégzett munkák tesztelése, dokumentálása
  • Fejlesztői tapasztalatod hasznosítása alkalmazások és/vagy felhasználói folyamatok definiálásában, illetve ezek technológiai hátterének kezelésében, SW termékek testreszabási feladataiban
  • Együttműködés valamennyi projektszereplővel
  • A közösen kitűzött határidők figyelemmel kísérése és betartatása
  • Tervezési és fejlesztési feladatok ellátása a projekt által meghatározott követelményekhez igazodva

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • Stabil hátterű cégünk közel 30 éve van jelen a hazai és nemzetközi piacon, kollégáink közül sokan 10+ éve dolgoznak csapatunkban
  • Változatos, sokszor egyedi termékekkel és folyamatokkal találkozhatsz
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára is lehetőséged lesz
  • A jó teljesítményt értékeljük és megbecsüljük
  • Céges eszközöket (laptop, telefon, egyéb eszközök) biztosítunk
  • Home office lehetőség megbeszélés szerint
  • Fiatalos, befogadó szakmai légkör, ahol az ötleteidet javaslataidat szívesen fogadják
  • Díjazott családbarát vállalat vagyunk
  • Irodánk a belvárosban található, jól megközelíthető helyen (WestEnd környéke)
  • Támogatjuk az agglomerációból utazó munkatársak bejárását
  • Kedvezményes sportolási lehetőséggel (AYCM) és gyümölcsnappal támogatjuk az egészséges életmódot
  • Korlátlan kávéval, pingpong asztallal és relaxációs szobával várunk, ahol minden nap feltöltődhetsz

Várjuk a jelentkezésed, amennyiben:

  • minimum 2 évig dolgoztál programozóként JavaScript környezetben
  • mindkét mobilplatform fejlesztési módszertanát, api komponenseinek működését jól ismered
  • az alábbi területeken otthonosan mozogsz:
    • REST api
    • VSCODE, Azure DevOps (VSTS), Git
    • népszerű JavaScript library-k
    • Design Patterns, CI/CD
    • Háttérfolyamatok kezelése
  • teljes vagy részmunkaidőben tudsz dolgozni
  • legalább középfokú szakmai végzettséggel rendelkezel IT területen
  • megérted az angol nyelven írt informatikai szakmai anyagokat
  • nyitott vagy új folyamatok és egyedi termékek megismerésére
  • pontosságoddal és precizitásoddal mindig a maximumra törekszel, igényes munkát szeretsz kiadni a kezed közül
  • szereted a rendszeres kommunikációt a vezetőkkel, illetve a csapat tagjaival és erős tanulási hajlammal rendelkezel

Előny, ha:

  • fejlesztettél már más JavaScriptes/TypeScript technológiákban (Angular, Vue) vagy ismersz más multiplatformos keretrendszert (pl. Xamarin)
  • találkoztál már dinamikus form kezelésével
  • publikáltál már store-ban

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben az olvasottak alapján szívesen lennél csapatunk tagja, várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva.