Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
TERRACYCLE INC
  • React fejlesztőt keres a TerraCycle magyarországi IT partnere, amely közel húsz éves múltra tekint vissza. Jelenleg egy frissen induló projektre keresünk munkatársat hosszútávra, aki szeretne családias környezetben tovább fejlődni.

  • React fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      Egyedi e-commerce rendszert építünk nemzetközi piacra, s ehhez a zöldmezős beruházáshoz keresünk React-fejlesztőt. A projekt gazdája a TerraCycle, így a világviszonylat garantált, azonban a teljes fejlesztőcsapat Magyarországról végzi a munkálatokat.

      Új munkatársunk feladata lesz:

      • agilis szoftverfejlesztésben való részvétel

      • hatékony és újrahasználható kód tervezése

      • feature-ök és felületek implementálása

      • automatizált tesztek készítése

      • fejlesztői dokumentáció írása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • HTML5, CSS3, Javascript (ES6) ismerete

      • verziókezelő rendszer ismerete (Git)

      • Node.js ecosystem tapasztalat

      • Javascript alkalmazásfejlesztésben szerzett tapasztalat: React, Redux (vagy ezzel egyenértékű keretrendszerek és library-k ismerete, valamint hajlandóság React tanulásra)

      • RESTful vagy GraphQL API használat

      • motiváltság egy igazi zöldmezős projektben való részvételhez

    Amit kínálunk:

      • Hosszú távú fejlődési lehetőséget nyújtunk neked.

      • Otthonos irodát és saját laptopot (Linux vagy Mac) biztosítunk Budapest szívében, a Ferenciek teréhez közel.

      • Megbeszélés alapján lehetőség van Home Officera is.

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • IT, fejlesztési vezető
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Jelentkezési határidő:

    2018. 02. 08.

    Jelentkezéshez küldd el szakmai önéletrajzodat.

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: React fejlesztő
    • Hirdető cég: TERRACYCLE INC
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Feladatok: Egyedi e-commerce rendszert építünk nemzetközi piacra, s ehhez a zöldmezős beruházáshoz keresünk React-fejlesztőt. A projekt gazdája a TerraCycle, így a világviszonylat garantált, azonban a teljes fejlesztőcsapat Magyarországról végzi a munkálatokat.Új munkatársunk feladata lesz:agilis szoftverfejlesztésben való részvételhatékony és újrahasználható kód tervezésefeature-ök és felületek implementálásaautomatizált tesztek készítésefejlesztői dokumentáció írása
    • Elvárások: HTML5, CSS3, Javascript (ES6) ismereteverziókezelő rendszer ismerete (Git)Node.js ecosystem tapasztalatJavascript alkalmazásfejlesztésben szerzett tapasztalat: React, Redux (vagy ezzel egyenértékű keretrendszerek és library-k ismerete, valamint hajlandóság React tanulásra)RESTful vagy GraphQL API használatmotiváltság egy igazi zöldmezős projektben való részvételhez
    • Elvárt végzettség: Középiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-01-18
    Állás, munka még: TERRACYCLE INC>