Piacvezető telekommunikációs partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat RAN mérnök pozícióba - Pályakezdők jelentkezését is várjuk

RAN mérnök

Feladatok:

  • A cég európai ügyfeleitől érkező wireless (vezetéknélküli) termékekkel (BTS\DBS3900 GUL, BSC6900\6910 GU stb.) kapcsolatos kérések kezelése
  • Hiba esetén az első javító intézkedések megtétele, bejelentett események izolálása, semlegesítése, valamint szükség esetén a következő, technikai szintű támogatási egység bevonása
  • Hardware és software hibák elhárítása, kiváltó okok feltárása, valamint megoldás kidolgozása adott határidőn belül
  • A meghatározott változáskezelési folyamatnak megfelelően hálózati fejlesztések, frissítések végrehajtása
  • Onsite munkák során technikusok koordinálása és távmenedzsmentje
  • Teljeskörű tájékoztatás a cég Access/ Transmission termékeivel kapcsolatos beállításokról, konfigurálásról, frissítésekről
  • Hibajegy kezelő rendszer használata az ügyféloldali visszajelzések nyomonkövetéséhez, hibaelemzéshez

Elvárások:

  • Telekommunikáció vagy informatikai szakon szerzett végzettség vagy megkezdett felsőfokú tanulmányok
  • A következő hálózati ismeretek megléte: GSM BSS, WCDMA RAN, LTE eRAN
  • Vezetéknélküli termékek, valamint hálózattervezés és optimalizálás ismerete
  • BTS,BSC, eNodeB, telepítésben, üzemeltetésben és karbantartásban való jártasság
  • Alap IP hálózat és OSS ismeretek
  • Vezeték nélküli hálózati design és tervezés ismerete
  • Középszintű spanyol vagy francia nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Modern technológiával való munkavégzés lehetősége
  • Kiváló karrierlehetőség multinacionális cég újonnan induló központjában
  • Versenyképes fizetés
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Francia (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Spanyol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.