SID Kereskedelmi Kft.

RAKTÁRVEZETŐ

    Megbízónk, egy hazai tulajdonú kisvállalkozás Budaörsi (BITEP) telephelyére raktárvezetőt keres. A cég kereskedelmi tevékenységet folytat, jellemzően a hazai ipar szereplőit szolgálja ki termékeivel.

Főbb feladatok, munkák:

  • A raktáros kollégák munkájának koordinálása (kis csoport 4-6 fő), munkarendjének szervezése; és annak felügyelete,
  • A napi kiszállítások tervezése, irányítása,
  • Raktári folyamatok napi koordinálása; a raktári rend kialakítása és operatív működtetése,
  • Ügyviteli rendszer aktív használata, riportok kiküldése és raktárosok támogatása; a feladatkörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Részvétel a havi / éves leltár előkészítésében, lefolytatásában, dokumentálásában,
  • A munkatársak közötti esetleges konfliktus megoldásának segítése és az új munkatársak beilleszkedésének támogatása,
  • A cég többi osztályával együttműködés, a kereskedelmi folyamatokat kooperatív támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középiskolai végzettség, érettségi kötelező,
  • Hasonló vezetői környezetben szerzett releváns tapasztalat,
  • Raktározásban, árumozgatásban szerzett magabiztos tudás,
  • Megbízható számítógépes ismeretek (MS Office Word, Excel, Outlook),
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszer használatában,
  • Büntetlen előélet,
  • Jó kommunikációs képesség, precíz munkavégzés és gyors problémamegoldó készség,
  • Célorientáltság a feladatok ütemezésében, megoldásában, párhuzamos feladatok időzített kezelése,
  • Stressz-tűrő képesség,
  • Támogató, barátságos személyiség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély,
  • angol nyelvtudás,
  • SAP tapasztalat,
  • targoncás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés + teljesítmény arányos juttatások
  • Étkezési támogatás
  • Egy műszak
  • Támogató szemléletű vezetőség,
  • Tréningeken, külön oktatáson való részvételi lehetőség,
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • Azonnali munkakezdés.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pest megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.