Raktárvezető

SAMSUNG SDI Magyarország Zrt.

2131 Göd, Schenek István utca 1.

Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Gyárunkban elektromos autók akkumulátorainak gyártása folyik, Gödön. Ideális jelöltünket cégünk raktári csapatába várjuk a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Az alapanyag beszerzéshez kapcsolódó raktári folyamatok tervezése, felügyelete, ezzel kapcsolatos döntések előkészítése
  • A termelés folyamatos alapanyag ellátásának biztosítása, készletgazdálkodás
  • Kapcsolattartás az érdekelt szállítmányozási, beszállító, megrendelő cégekkel
  • Teljesítménymenedzsmentben meghatározott feladatok ellátása, célfeladatok meghatározása, rendszeres visszajelzés adása
  • Beosztott munkavállalók irányítása, támogatása, felügyelete, fejlesztése
  • Egyes raktáregységekhez kapcsolódó operatív tevékenységek ellenőrzés, felügyelete, ehhez kapcsolódó adminisztráció intézése
  • Időszakos leltárak megszervezése, leltári tevékenységben való aktív részvétel
  • Aktív részvétel a vállalati célok elérését célzó projektekben
  • Jelentések, elemzések készítése a vezetőség számára
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben, logisztikai / raktározási területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Nagyobb létszámú munkatársi irányításban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás (napi használat)
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Kiváló kommunikációs és rendszerező készség
  • Problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Gyártó cégnél / autóiparban hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Érvényes targoncavezetői jogosítványt

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (bónuszok és béren kívüli juttatás)
  • Vállalati busz / bejárás támogatása
  • Oktatások, képzések
  • Dinamikusan fejlődő multinacionális nagyvállalat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Alkalmazotti jogviszony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.