Navidad Kft.

Raktárvezető

Főbb feladatok, munkák (Leendő feladataid):

  • napi árumozgatási, áru összekészítési feladatok megszervezése, ellenőrzése, aktív részvétel a napi munkában
  • áru tételes átvétele, bevételezése, elpakolása/elpakoltatása
  • áru kiadása/kiadatása ügyfeleknek
  • az internetes megrendelések pontos, rendezett összeállítása, számlázása, csomagolása
  • raktárkészlet teljes felelősséggel történő kezelése
  • raktári rend kialakítása, fenntartása
  • időszaki leltározás

Az álláshoz tartozó elvárások (Szeretnénk Veled dolgozni, ha):

  • minimum 3 éves raktározási tapasztalat
  • vezetői tapasztalat
  • valamilyen futárszolgálat rendszerének ismerete
  • számítógép kezelésben jártasság
  • valamilyen vállaltirányítási rendszer kezelésében jártasság
  • terhelhetőség
  • precíz pontos munkavégzés

Amit kínálunk (Miért érdemes velünk dolgozni):

  • kiemelt bérezés, évvégi juttatások
  • ötletek, javaslatok folyamatos figyelembevétele
  • törekszünk az ideális munkakörülmény kialakítására
  • családias hangulat
  • kedvezményes dolgozói vásárlás

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

230.000 - 250.000 Ft

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

1147 Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal.