A Mader cég hagyományos középvállalkozásként indult, majd az évek során nemzetközi szolgáltatóvá és az integrált logisztika elismert szakértőjévé nőtte ki magát. Ma a Mader költséghatékony és rendkívül rugalmas megoldásairól, legkorszerűbb technológiáiról és intelligens logisztikai koncepcióiról ismert.

Magyarországon ma már több mint 400 fővel vagyunk jelen a logisztikai piacon és tevékenységünk további dinamikus bővítéséhez hatvani telephelyünkre keresünk

RAKTÁRVEZETŐ / MŰSZAKVEZETŐ

kollégát/kolléganőt

Feladatok:

  • Részleg/műszak munkájának folyamatos szervezése, vezetése, felügyelete
  • Aktív részvétel a kollégák képzésében
  • Műszakbeosztások, szabadságok vezetése, koordinálása,
  • Irodával történő együttműködés
  • Targoncák állapotának vizsgálata, gépkönyvek naprakész vezetése
  • 5S szempontok alapján a raktári rend folyamatos fenntartása
  • A mindenkor érvényes munkautasítások betartása és betartatása

Elvárások:

  • 4 műszak vállalása
  • Irányításban szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok ismerete
  • Jó kapcsolatteremtő
  • Vevőközpontú, feladat orientált gondolkodás

Előny:

  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Targonca-vezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatás ( Cafeteria )
  • Utazási hozzájárulás
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil munkahelyen
  • Kihívásokkal teli munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Hatvan

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.