A SafetyKleen Hungary Kft.

RAKTÁRVEZETŐ/MŰSZAKI VEZETŐ MUNKATÁRSAT

keres.

Az új kolléga feladatai:

  • alkatrésztisztító berendezéseink műszaki ismerete, javítások és felújítások tervezése, kivitelezése, külső vállalkozókkal együttműködés kiépítése
  • új technológiánk megismerése, bevezetése a napi használatba, kollegák oktatása
  • a telephelyen történő raktározási és javítási feladatok irányítása és azokban való részvétel
  • szervizes kollegák kiszolgálása
  • telephelyen levő oldószer kimérése, hordók mozgatása
  • szükség esetén telephelyen kívül szervizes kollegák helyettesítése
  • egyéb raktári feladatok

Elvárások:

  • csapatszellem
  • nyitottság az új ismeretekre
  • középfokú szakirányú (műszaki) végzettség
  • targoncavezetői engedély előny

Juttatások:

  • versenyképes juttatási csomag (személyautó magáncélú használatra is, mobiltelefon)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Százhalombatta