Raktárvezető munkatársat

''Z + D'' Kft.

8360 Keszthely, Hévízi út 11.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Közép- és Nyugat-Magyarország meghatározó Ital és Élelmiszer nagykereskedelmi vállalata, a Z+D Kft. Keszthelyi telephelyére

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég élelmiszer termékeinek megfelelő tárolása, annak minőségi és mennyiségi megóvása, a vevői rendeléseknek megfelelően szállításra előkészítése
  • A raktári munkaerő koordinálása
  • Munkabeosztások elkészítése
  • Raktáron belüli dolgozók teljesítmény mérése, követése
  • Raktári elrendezések felülvizsgálata szezonális szinten, ehhez kapcsolódó folyamatok irányítása
  • A raktár, és a hozzá kapcsolódó technikai eszközök műszaki állapotának biztosítása.
  • A raktári munka feltételeinek biztosítása
  • A havi záráshoz kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Raktárnyilvántartási rendszer kezelése
  • Higiéniai és egyéb rendelkezések betartatásának biztosítása
  • Szállítás és raktározás közötti munkafolyamatok optimalizálása, együttműködés a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 2 év raktározási vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 2 év vezetői tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • FMCG területen szerzett tapasztalat
  • Logisztikai végzettség
  • Folyamat és rendszer szemlélet
  • Targonca jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőséget, bejelentett munkaviszonyt és kiszámítható jövedelmet kínálunk
  • A cég növekedéséből adódóan újabb és újabb kihívásokkal, változatos feladatokkal, jó hangulatú munkakörnyezetben, összetartó csapatban dolgozunk
  • Versenyképes alapjövedelem
  • Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el részünkre magyar nyelvű önéletrajzát, amelyet a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tehet meg.