Raktárvezető

    A MOM Zrt. 140 éve működő magyar vállalkozás, több, mint 100 évnyi vízmérő gyártásban szerzett tapasztalattal. Piacvezetők vagyunk a vízmérés és a mind meghatározóbb Okos Mérés területén, emellett termékeinkkel jelen vagyunk a hőmennyiség-, gáz- és elektromos árammérésben is. Gyártmányaink 2/3 része export piacokon kerül értékesítésre.

Főbb feladatok:

  • 7-8 raktáros, anyagmozgatói csapat koordinálása, munkájuk hatékony megszervezése
  • Csoport teljesítményének mérése és visszajelzés feléjük
  • Raktári KPI célok elérése, javító intézkedések kezdeményezése, akcióterv kidolgozása, megvalósítása
  • Raktárkészlet optimalizálásán csapatban dolgozni a beszerzéssel
  • Felügyeli az anyagok előkészítését a termelés számára határidőre
  • Felügyeli az üzemek közti anyagmozgatás határidőre történő teljesítését
  • Fuvar előkészítése a kiszállítási tervnek megfelelően
  • On Time Delivery célszám elérése-vevő központú gondolkodásmód
  • Leltárban aktív részvétel, raktárban annak megszervezése

elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Targoncavezetői engedély és gyakorlat előny
  • Rugalmasság, jó szervezőkészség
  • Pontosság, precizitás, nagyfokú önállóság

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Mátészalka, 4700 Ipari út 16.

Ha szívesen lenne munkatársunk, kérjük jelentkezését küldje a lenti „Jelentkezem” gombon keresztül.

MOM Zrt
4700 Mátészalka
Ipari út 16
Tel: 06-44-502-100