Észak pesti régióban működő raktárbázisunkra, stabil hátterű logisztikai cégünk csapatába keressük új kollégánkat az alábbi munkakörbe:

Raktárvezető

FELADATOK:

  • A raktárvezető felelős a raktár megfelelő működéséért;
  • Napi kapcsolattartás ügyfeleinkkel, szállítmányozókkal;
  • Napi árumozgatási, áru összekészítési feladatok megszervezése, delegálása, ellenőrzése, esetenként aktív részvétel a napi munkában;
  • Áruátvétel, árukiadás ellenőrzése;
  • Adminisztráció ellenőrzése, jelentések elkészítése a cégvezetés felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • 3-5 év releváns, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • 6-8 fős csapat irányításában szerzett tapasztalat;
  • Raktári folyamatok, árukezelési, készletgazdálkodási elvek ismerete;
  • Raktári munkavégzéshez szükséges, tűz- és munkavédelmi szabályok ismerete;
  • Adminisztrációs készség, számítógépes felhasználói ismeretek (főként Excel);
  • Ügyfélközpontúság;
  • Határozott fellépés;
  • Jó kommunikációs és szervező készségek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • biztos munkahely,
  • jó munkahelyi légkör;
  • versenyképes jövedelem + cafeteria juttatás
  • hosszútávú munkalehetőség egy megbízható magyar tulajdonú vállalkozásnál

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest, 1151 Székely Elek út 11.

Kérjük, fényképes jelentkezését fizetési igényének megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva adja le.

A munkavégzés helye:
M3 Logisztikai Központ
1151 Budapest, Székely Elek út 11.