A klíma- és légtechnikai termékek piacán meghatározó szerepet betöltő gyártó és forgalmazó cég kecskeméti telephelyére

Raktárvezető (készáru raktár)

munkatársat keresünk egy műszakos munkarendben

Amit kínálunk:

  • Egy műszakos munkarend (7:30-16:00)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Korrekt bérezés
  • Családias környezet, jó hangulat, fiatalos csapat
  • Munkába járás támogatása

Az alábbi feladatok várnak:

  • A raktárkészlet teljes kontroll alatt tartása
  • Be és kiszállítások felügyelete, az anyagmozgatás vezénylése
  • Raktári dolgozók munkájának beosztása és a kiadott feladok felügyelete, ellenőrzése, értékelése
  • Időszakos leltár megszervezése, aktív részvétel a leltározási tevékenységben
  • A raktárkészletek feletti felelős gazdálkodás
  • Raktári gépek és eszközök állapotának követése, tisztán tartatása, szükségletek figyelése
  • A raktár reakció idejének gyorsítása és a pontos munkavégzése törekvés (mennyiségi és minőségi áruátvétel, rakodások, árugyűjtés, adminisztráció)
  • Ügyfelek professzionális és gyors kiszolgálása, a szállítólevelek állandó és pontos kitöltése
  • Raktári rend megtartása és fejlesztése, a raktáron belül és kívül egyaránt
  • Jelentések, elemzések készítése a felettese számára
  • Telephelyek közötti szállítások tervezése, vezénylése

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 3 éves raktárvezetői vagy 5 éves raktárosi tapasztalat
  • Jó szervező és vezetői személyiség
  • Munkájában precíz és fegyelmezett személyiség
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Számítógépes raktári rendszerekben való jártasság

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kecskemét, 6000 Belsőnyír . 150.

Jelentkezés: a „Jelentkezem” gombra kattintva vagy e-mailben fényképes szakmai önéletrajzodat várjuk a pozíció megjelölésével.