Cégünk, az enmech Hungary Kft., az enmech cégcsoport tagja, amely a japán tulajdonú Mektec Europe vállalatcsoporthoz tartozik, európai központja pedig Németországban, Weinheimban található. Az enmech Hungary Kft. gyára 1997-óta működik Pécelen, ahol főként elektronikai járműipari alkatrészek gyártása folyik. Fő profilunk és egyben megkülönböztető jegyünk a fólia-alapú hajlékony mechatronikai applikációk gyártása és fejlesztése.

Dinamikusan növekvő vállaltunkhoz az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat:

Raktárvezető

Feladatok:

  • Raktári tevékenységek felügyelete, raktári személyzet irányítása
  • Raktáros kollégák képzése, teljesítményértékelése
  • Készletvezetési fegyelem fenntartása, ellenőrzése
  • Termelésellátás felügyelete, folyamatos elemzése, folyamatjavítási koncepciók kidolgozása
  • Termelés-kiszolgálás, raktári csomagolás és beszerzési csomagolási egységek fejlesztése
  • Kiszállításokhoz szükséges erőforrások szervezése
  • Külső szolgáltatókkal kapcsolattartás
  • Kanban hely beállítások, ellenőrzés
  • Logisztikai reklamáció-kezelés
  • Leltár előkészítése és lebonyolítása
  • Munka-, egészség, tűzvédelmi szabályok és a minőségirányítási előírások betartása és betartatása

Elvárások:

  • Raktárvezetői tapasztalat (Legalább 3 év - 15 fő feletti csoport vezetése)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol alapfokú nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Gyártó/termelő cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezési- és juttatási csomag
  • Kihívást jelentő felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos és agilis csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

2119 Pécel, Határ út 4.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképpel ellátott magyar nyelvű pályázatát a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.