Raktárvezető

(Raktári Supervisor)

    A Coloplast nyírbátori gyárán belül a raktár a legnagyobb létszámú kiszolgáló szervezet. Az anyagáramlási folyamatok itt kezdődnek és itt érnek véget, miközben szorosan együttműködünk az összes termelést kiszolgáló szervezettel.

Főbb feladatok

  • raktári operáció irányítása, problémamegoldás koordinálása;
  • a raktári folyamatok működtetéséhez szükséges erőforrások tervezése és nyomonkövetése;
  • szabadság és túlóra tervezése a Warehouse Manager-rel;
  • vezetői feladatok ellátása: munkavállalók teljesítményének értékelése, fejlesztése, motiválása; fejlődésük folyamatos nyomonkövetése;
  • a területre vonatkozó mutatók monitorozása, javaslattétel a fejlesztésre;
  • projektekben való aktív részvétel, információ továbbítása a fizikai állomány felé;
  • LEAN folyamatokban való részvétel, javaslatok készítése a Warehouse Manager részére.

Amit elvárunk

  • főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • angol nyelvtudás (kommunikációs szint),
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat, és vezetői tapasztalat,
  • logisztikai vagy raktárban szerzett tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • nyitott, kezdeményező, rendszerszemléletű és elkötelezett személyiség,
  • felelősségvállalás és proaktivitás a mindennapi munka során.

Amit nyújtunk

  • vezetői képzések,
  • angol nyelvoktatás,
  • folyamatos szakmai fejlődési és képzési lehetőségek,
  • igényes, modern, európai színvonalú munkakörnyezet,
  • emberközpontú vállalati kultúra, jó hangulatú csapat,
  • versenyképes bérezés, széleskörű juttatási rendszer (bónusz és béren kívüli juttatások),
  • utazási költségtérítés,
  • céges laptop, telefon.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nyírbátor, 4300 Coloplast út 2.