BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk több mint 30 éve elkötelezett híve a minőségi otthon eszméjének.
Minőségi építőanyagok forgalmazásával, új generációs nyílászárók gyártásával, márkás hidegburkolat és szaniter termékek értékesítésével foglalkoznak.

A logisztikai csapat élére RAKTÁRVEZETŐ kollégát keresnek.

Raktárvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Logisztikai vezető munkájának maximális támogatása a raktári folyamatok optimalizálásában
  • A telephelyen dolgozó raktárosok munkájának koordinálása, szabályok betartatása
  • Együttműködés a logisztikai és admin csapattal
  • Operatív raktári feladatok ellátása
  • A raktári dolgozók munkarendjének megszervezése, szabadságtervek készítése, esetenként oktatások megtartása
  • Raktári adminisztrációs feladatok ellátása
  • A telephely rendben tartása és annak megkövetelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat műszaki vagy építőipari termékek raktározása terén
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel)
  • Targonca vezetői jogosítvány (vezetőüléses, vezetőállásos, gyalogkíséretű)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetői képesség

Amit kínálunk:

  • Piacképes alapbér
  • Céges mobiltelefon
  • Szemüvegtámogatás
  • Év végi bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Üzleti támogató központok
  • Logisztika támogatás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, Pest megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye:
  • Pilisvörösvár
  • Munkavégzés ideje:
  • Hétfő-Péntek 7.00-15.30
  • Betanulási időszakban: havi 2 Szombat 6.00-12.00
  • Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!