Nemzetközi vállalatcsoport tagjaként Magyarországon 25 éve sikeresen működő, javítási és karbantartási anyagok kereskedelmével foglalkozó vállalat, minimum 3-5 év szakmai tapasztalattal rendelkező

Raktáros

munkatársat keres.

    A Xintex Hungary Kft. sikeres, növekvő vállalat, amely egy 10 országban jelenlévő európai cégcsoport magyarországi tagjaként csúcsminőségű karbantartási és javítási anyagokat forgalmaz.
    Csapatunk bővítéséhez keresünk motivált és elkötelezett értékesítési munkatársat.
    Ügyfélkörünkbe tartozik számos nagy és elismert nemzetközi és hazai vállalatcsoport, közintézmény és kisvállalat.
    Erősségünk az ügyfelekkel kialakított közvetlen és személyes kapcsolat.

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

  • beérkező áruk mozgatása és átvétele okmányok alapján,
  • raktári anyagmozgatás,
  • a raktározott áruk csomagolása, a transzportok összeállítása, az anyagok komissiózásának előkészítése és átadása futárszolgálat részére az ISO és tűzvédelmi előírások betartása mellett,
  • havi leltárban való részvétel,
  • a raktárban üzemeltetett eszközök üzemképes állapotban tartása; a kézitargoncák napi ellenőrzése,
  • kisebb karbantartási feladatok ellátása (pl.: zárcsere, izzócsere).

Amit elvárunk:

  • önálló problémamegoldó képesség,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • monotónia és stressztűrő képesség,
  • empátia, magas érzelmi intelligencia,
  • gyors, precíz munkavégzés,
  • terhelhetőség,
  • raktári területen szerzett tapasztalat,
  • kisgépkezelői engedély (géposztály: 3324;3313;3312),
  • büntetlen előélet.

Előny:

  • német- és/vagy angolnyelv-tudás.

Amit kínálunk:

  • sikerorientált csapat,
  • stabil nemzetközi háttér,
  • kellemes, családias munkakörnyezet,
  • vonzó juttatások (teljesítménytől függő extra juttatások).

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest X. kerület

Letöltendő dokumentum:|Jelentkezés módja:

Fényképes jelentkezésében, szakmai pályafutásának és képességeinek ismertetése mellett kérjük, jelezze bruttó fizetési igényét és jelöljön meg referenciákat is.