A Wewalka 1987-ben mestercukrászatként alakult, de ma már egy világszerte ismert friss tésztákat gyártó családi vállalkozás.

Azonnali kezdéssel keresünk munkatársakat celldömölki telephelyünkre a következő pozícióba:

RAKTÁROS

Raktárosként ipari környezetben megismeri a friss tészta gyártásának folyamatait. Részletes ismereteket szerez a anyagmozgatáshoz és a kiszállításhoz szükséges munkafolyamatokról. A sikeres betanulási időszak után közvetlen felettesével, a raktárvezetővel, valamint kollégáival közösen dolgozik a legjobb minőségű tészta kiszállítási folyamataiban.

Feladatok:

  • az előírt munkautasítások betartása
  • az alapanyagok be- és kivételezése, előkészítése a gyártás részére
  • készáru tárolása és előkészítése a kiszállításhoz
  • a kartonok géppel történő felállítása

Elvárások:

  • új típusú három kategóriára érvényes targonca vezetői engedély (gyalog kíséretű, vezető üléses, vezető állásos)
  • 12 órás  váltott műszakos munkarend vállalása
  • raktározási munkafolyamatokban szerzett tapasztalat
  • számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzés, csapatorientált, terhelhetőség
  • szorgalom, nyitottság új feladatok elsajátítására

A régió hosszú távú munkaadójaként számos előnyt tudunk Önnek nyújtani:

  • Biztos munkahely egy folyamatosan növekvő vállalkozásban
  • Prémiumrendszer, Szép-Kártya feltöltés
  • Tervezhető 12 órás váltott műszakos munkarendnek köszönhetően több szabadidő
  • Ingyenes gyümölcs minden dolgozó számára
  • Tömegközlekedéssel való bejárás esetén 100%-os támogatás
  • Üzemanyag térítés
  • Saját dolgozói buszjárat
  • Rendszeres infónapok és céges rendezvények
  • Karrierlehetőség; szakmai és személyes fejlődési lehetőség a saját Wewalka Akadémiánknak köszönhetően

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Celldömölk

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.