INK Kft.

Raktáros / webshop összekészítő

Hirdetés szövege:

    Nyomtató kellékekkel foglalkozó cég keres Pécsen raktárába munkatársat. Raktárosként a Te feladatod lesz, a raktári munkák elvégzése (bejövő áruk átvétele, kiadása készleten tartása és készletek figyelése raktárrend fenntartása! Emellett a webshopon történő rendelések összeállítása és kiküldése! Továbbá a kiürült kellékanyagok töltése, tesztelése, csomagolása!

    Ha stabil hosszútávú munkát keresel és rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal (raktári vagy webshop manager) akkor lehet, hogy téged keresünk.

    Kizárólag műszaki beállítottságú jelentkezőket várunk!!!

    Feladatok:

    • Webshopos rendelések összeállítása, csomagolása, kiküldése
    • Raktárrend fenntartása illetve az ehhez tartozó tevékenységének elvégzése
    • Nyomtatókellékek töltése, tesztelése, csomagolása!

    Elvárások:

    • Motivált és érdeklődő személyiség
    • Gyors, pontos munkavégzés
    • Tanulási készség
    • Számítógépes felhasználói ismeretek

    Előnyök:

    • Hasonló területen szerzett gyakorlat
    • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség

    Amit kínálunk:

    • Stabil háttér
    • Intenzív betanulási lehetőség
    • Versenyképes bérezés (bejelentett fix munkabér)
    • Hosszú távú, stabil munkahely
    • Jó hangulatú csapat

    Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajz megküldésével lehet!!

Az álláshoz tartozó elvárások:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Hasonló munkaterületeten szerzett tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7626 Pécs

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek