A Valeo és a Siemens közös vállalatot hoztak létre annak érdekében, hogy globális műszaki szakértelmüket vállalkozó szellemmel ötvözve vezető szerepet töltsenek be az elektromos mobilitás forradalmában – nagyfeszültségű komponensekkel és az elektromos járművek széles köréhez fejlesztett rendszerekkel. Fiatal és agilis vállalat vagyunk, úttörők az elektromos motorok növekvő piacán. Történetünk rövid, de sikerekkel teli, köszönhetően a hagyományos gondolkodási sémákkal szakító, sokszínű csapatunknak. Az elektromos járművek a városaink forgalmát tisztábbá és csendesebbé teszik. Az innovatív technológiákkal és a legújabb fejlesztésekkel - a villamos motorok, az inverterek és a töltők valamint a teljesen integrált elektromos hajtásláncok - a Valeo Siemens eAutomotive hozzájárul az alacsony károsanyag kibocsátású jövőhöz. Ön tehetséges szakember, aki szeretne nyomot hagyni maga után a világban?

Jelentkezzen hozzánk az alábbi pozícióra:

Raktáros

Feladatok

  • Raktárba beérkező szállítmány, csomag, áru átvétele, annak mennyiségi és minőségi ellenőrzése átvétel során
  • Számlák, szállítólevelek, CMR kezelése
  • Beérkezések könyvelése, érkeztetése, címkézése – SAP készlet felelősség
  • Csomag sérülése esetén jegyzőkönyv készítése a sérülésről
  • Raktárban lokációk közötti mozgatás – SAP készlet felelősség
  • Alkatrészek átcsomagolása, tárhelyre pakolása
  • Göngyölegek kezelése, ismerete
  • Késztermékek számlázása, kezelése, csomagolása, kiszállítási utasítások használata, betartása
  • Raktári 5S betartása, FIFO alkalmazása
  • Termelés anyagellátási igényének ellátása
  • Kiszállítás összeállítása vevői igények szerint
  • Targonca használata (jogosítvánnyal)

Elvárások:

  • minimum befejezett 8 általános iskolai tanulmányok
  • a középfokú végzettség előny
  • targoncavezetői jogosítvány előny
  • SAP ismeret előny
  • számítógépes alapismeretek
  • Műszakos munkarend vállalása (2, 3, 4 műszak)
  • Raktári környezetben szerzett legalább 1 éves tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, cafeteria, étkezési hozzájárulás, bejárási támogatás, iskolakezdési támogatás, kedvezményes szemüveg készítési lehetőség)
  • 13. havi juttatás
  • Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása
  • Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Veszprém