Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3500 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Raktáros - Magas fix kezdő alapbérrel

300.000,- Ft bruttó alapbér a próbaidő alatt
(BUDAPEST IX. KERÜLET)

Amit Neked kínálunk:

  • Kiemelkedő és kiszámítható jövedelem
  • Fix kezdő alapbér a próbaidő alatt bruttó 300.000 Ft + teljesítménybér + műszakpótlék
  • Mobiltelefon saját használatra a próbaidő után
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Hosszú távon stabil vállalati háttér
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből
  • Kedvezményes étkezési lehetőség

Munkaidő:

  • Két műszakban történő munkavégzés:
    • „A” hét: hétfőtől-péntekig 06:00-15:00
    • „B” hét: hétfőtől-péntekig 13:00-22:00
    • Minden második szombat délelőtti munkavégzés 06:00-15:00

A Te feladataid lesznek:

  • Raktári áruk betárolása polcokra, összegyűjtése polcokról
  • Kézi PDA vonalkód olvasó használata
  • Termékek megrendelési címek szerinti összeválogatása
  • Áruk továbbítása csomagolásra
  • A termékek körültekintő kezelése
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest 1097, Timót u. 5.

Csatlakozz hozzánk!

Önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.