UGP Raktártechnika Kft.

Raktáros

Cégünk a Metalsistem csoport magyarországi gyári képviselete már több mint 15 éve, így magas európai színvonalú, és innovatív termékekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére.
Jelenleg RAKTÁROS  munkakörbe keressük új kollégánkat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező áruk (polcrendszer elemek, tartozékok) átvétele, elhelyezése a raktárban
  • Rendelések, kiszállítások összeállítása és ellenőrzése (10-15 kg-os csomagok)
  • Személyes átvétel esetén termékek kiadása a vásárlók részére
  • Eseti jelleggel megrendelések kiszállítása (furgonnal)
  • Raktári adminisztráció teljesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Feladatokhoz való pozitív hozzáállás
  • Dinamikus személyiség
  • Lojalitás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Targoncavezető jogosítvány
  • Budaörshöz közeli lakhely

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, biztos munkahely egy stabil és korrekt vállalatnál
  • Csapatmunka egy fiatal, lelkes és összetartó csapat tagjaként
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények egy modern épületben, fűtött raktárban
  • Kiváló minőségű munkaeszközök, munkaruházat
  • Két műszakos munkarend (délelőtt-délután, hétfőtől-péntekig)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs, Gyár utca 2.

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheted el nekünk.