Egészségügyi és higiéniai termékek gyártásával foglalkozó multinacionális cég magyarországi leányvállalata

raktáros

munkatársat keres.

Az Ön feladatai:

  • Be és kimenő áru mozgatása
  • Áruk összekészítése, mozgatása
  • Raktári dokumentációs feladatok elvégzése, áruátvétel, kimenő áru kezelés
  • Biztonsági előírások betartása
  • Munkaterület tisztán tartása

Ideális jelöltünk:

  • középfokú végzettséggel rendelkezik.
  • Felelősségteljesen és önálló végzi a munkáját, de tud csapatjátékosként is dolgozni, terhelhető
  • emelőgépkezelői jogosítvánnyal rendelkezik.

Amit nyújtunk:

  • határozatlan idejű, főállású munkaviszony hosszútávú stabil munkahely
  • Az ágazatnak megfelelő bérezés
  • igényes, modern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Egerszalók

Kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdető teljes adatkezelési tájékoztatója elérhető annak weboldalán, mely a logóra kattintva érhető el