A Te jövőd, a mi közös sikerünk
A svájci központú MET Csoport európai integrált energiavállalat, tevékenysége kiterjed a földgáz-, az áram- és a kőolajpiacra is. A TIGÁZ Zrt. 2018-ban a MET csoport tulajdonába került, a Társaság közel 1200 munkavállalójával Magyarország egyharmadán végzi földgázelosztói engedélyes tevékenységét.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat:

raktáros

Munkavégzés helyszíne:
Eger

Feladatok:

  • Gázmérők, nyomásszabályozók, jogi zárak kiadása, visszavétele,
  • a raktári mozgásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • anyagok bevételezése, kiadása,
  • gépi és kézi anyagmozgatás.

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • targoncavezetői jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Biztonságos munkakörülmények,
  • versenyképes alapbér,
  • széleskörű juttatási csomag,
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőségek,
  • kiváló csapatszellem egy közel 70 éves múlttal és tradíciókkal rendelkező vállalatnál.

    A kiválasztást a PROHUMÁN 2004 KFT. végzi.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy fényképpel, bizonyítvány másolatokkal és motivációs levéllel ellátott szakmai önéletrajzát küldje el az alábbi címre, vagy kattintson a jelentkezem gombra!

TIGÁZ Zrt.
4200 Hajdúszoboszló, Rákóczi utca 184.
tigaz.hu