thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft. (THYSSENKRUPP COMPONENTS TECHNOLOGY)
A thyssenkrupp konszern 162 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 43 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra. A kormányrendszerek területén technológiavezető thyssenkrupp cégcsoport az autóipar meghatározó innovatív partnere. Világszerte 16 telephelyen dolgozunk olyan modern technológiai megoldások fejlesztésén, amelyekkel biztonságossá tesszük a járművek közlekedését. Budapesten az elektromos kormányrendszerek elektronikai és szoftverfejlesztési kompetenciaközpontja, Győrben pedig egy összeszerelő üzem található. A cégcsoport új beruházásaként Jászfényszarun létesül egy új gyártóegység, mely elektromechanikus kormányrendszerek gyártását és vezérműtengelyek összeszerelését látja el. Munkatársainkat a dinamika, az innovációs kedv, valamint az autók iránti szenvedély köti össze.

Raktáros

Feladatok:

az ön felelőssége

* Raktári beérkező szállítmányok átvétele, készletre vétele és betárolása
* Raktári árumozgatások, kitárolás, komissiózás és csomagolás
* Munkakörnyezet rendezett állapotának megtartása (hulladékkezelés, alkatrész tárolás)
* Raktármozgások SAP-ban történő dokumentálása, kézi scanner használatával
* Késztermékek és alapanyagok mennyiségi és minőségi ellenőrzése

értékeljük a sokszínűséget

Ha fontos számodra a szakmai fejlődés, ha érdekes feladatokra vágysz és jó hangulatú, nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, akkor érdemes hozzánk jelentkezni. Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb fejlesztéseivel és kihívásaival, találkozhatsz a vezető autógyártók ötleteivel. A budapesti központ a tudásnak és elhivatott munkatársainak köszönheti sikerét.

Elvárások:

* Minimum szakmunkás bizonyítvány, előny a középiskolai végzettség
* Számítógépes ismeret (alkatrészek rendszerben történő megrendeléséhez, MS Office használata)
* Targoncavezetői engedély (vezetőüléses, vezetőállásos, gyalogkíséretű),
* Előnyt jelent: raktári vagy termelési területen szerzett tapasztalat, SAP ismeret

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Ajánlatunk:

* Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
* Részvétel nemzetközi projektekben
* Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat