• inTime Express Logistik GmbH.
    Nürnberg/Röttenbach telephely
  • Munkatársat keresünk

    Raktáros-targoncavezető

    pozícióba.

    Feladatok:

      • Árumozgatás targoncával
      • Gépjárművek fel- és lerakása villás targoncával
      • Rakományrögzítésre vonatkozó szabályok betartása
      • Az áruk megfelelő csoportosítása szakspecifikus programunk használatával
      • A kapcsolódó fuvarokmányok ellenőrzése
      • Járművek és pótkocsik működőképességének ellenőrzése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Érvényes targonca- és gepjárművezetői jogosítvány
      • Gyakorlattal rendelkezik a villás targonca kezelésében
      • Több műszakos munkarend vállalása
      • Hétvégi munka vállalása
      • Számítógépes ismeretek
      • Precíz, pontos munkavégzés
      • Német nyelv használata írásban és szóban

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Gyakorlat villás targonca kezelésében és a német nyelv használata

    Amit kínálunk:

      • A legújabb technikával felszerelt, modern munkahely Németországban, pl. érintőképernyős tabletek a targoncában
      • Betanítás és éves továbbképzés
      • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
      • Pozitív környezet, felelősségteljes munkakör
      • Az időjárásnak megfelelő munkaruházat, beleértve a munkavédelmi cipőt

    Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Raktározás, Készletezés
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Német - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Röttenbach, Németország

    Pályázatát /fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése/ a profession hirdetésén keresztül várjuk!