Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
GHIBLI RAKTÁRLOGISZTIKA KFT.

Raktáros/Targoncavezető

Hirdetés szövege:

    Keressük azt a kollégát, aki az alábbi feladatokat fogja ellátni:

    • Raktári áru ki- és betárolása (kézzel/géppel)
    • Beérkező kamionok, konténerek rakodása
    • Raktáron lévő áruk komissiózása (összeválogatása, kézi rakodása)
    • Raktári rend fenntartása
    • Gyártás kiszolgálása

    Az alábbiakra lesz szükséged:

    • Targoncavezetői tapasztalat
    • Erkölcsi bizonyítvány
    • Targoncavezetői engedély

    Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el önéletrajzodat bérigény megjelölésével, vagy hívj minket a 20/528-8308 telefonszámon!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211, BUDAPEST PETRÓLEUM utca 2.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Raktáros/Targoncavezető
  • Hirdető cég: GHIBLI RAKTÁRLOGISZTIKA KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Keressük azt a kollégát, aki az alábbi feladatokat fogja ellátni: Raktári áru ki- és betárolása (kézzel/géppel) Beérkező kamionok, konténerek rakodása Raktáron lévő áruk komissiózása (összeválogatása, kézi rakodása) Raktári rend fenntartása Gyártás kiszolgálása Az alábbiakra lesz szükséged: Targoncavezetői tapasztalat Erkölcsi bizonyítvány Targoncavezetői engedély Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el önéletrajzodat bérigény megjelölésével, vagy hívj minket a 20/528-8308 telefonszámon!
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.28