GEBO SEE Kft.
  • GEBO - megoldás a szerelők számára. A GEBO márkanév több mint 80 éve egyet jelent a magas minőséggel és megbízhatósággal. Termékeink napi szinten kerülnek beépítésre lakossági, közüzemi és ipari létesítményekben. Elkötelezettek vagyunk abban, hogy jobb, egyszerűbb és gyorsabb megoldásokat kínáljunk vevőink számára. A GEBO termékválasztéka ideális különböző típusú és anyagú csőrendszerek szereléséhez, javításához.

    A hazai épületgépészet egyik meghatározó szereplője, a 25 éve Magyarországon jelen lévő GEBO SEE Kft. budapesti irodájába munkatársat keres a következő munkakörbe:

  • Raktáros-targoncavezető

    Főbb feladatok, munkák:

      • komissiózás
      • csomagolás
      • számlázás
      • áruszállítás
      • egyéb raktározási feladatok

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • B kategóriás jogosítvány
      • targoncavezetői engedély
      • felhasználói szintű MS OFFICE (WORD, EXCEL, OUTLOOK)
      • ügyfélorientáltság
      • felelősségteljes munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • hasonló területen szerzett gyakorlat

    Amit kínálunk:

      • megbízható, stabil vállalati háttér Bisnode AAA minősítéssel
      • teljes munkaidős állás versenyképes jövedelemmel
      • évente teljesítmény alapú jutalmazási rendszer
      • egyéb juttatások (munkábajárási támogatás, SZÉP kártya)

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Anyagmozgatás, Rakodás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1044 Budapest, Ipari park utca 9.

    Jelentkezéséhez kérjük csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, valamint jelölje meg fizetési igényét.