PCE KFT

A Pacific Cycles Kft. munkatársat keres a következő pozícióba, halásztelki telephelyére, Budapest határában, az M0-ás körgyűrűtől mindössze 1,5 kilométerre:

Raktáros/targoncás (teljes munkaidő)

Főbb feladatok, munkák:

a beérkező áruk fogadása, azonosítása, tételes átvétele az árukísérő okmányok alapján, a raktárban történő szakszerű elhelyezése és rendszer szerinti raktározása általános raktározási teendők a kiszállítandó áruk összekészítése (vonalkód leolvasással), címkézése, csomagolása a megrendeléseknek megfelelően raktári rend fenntartása az árukészlet időnkénti leltározása

Az álláshoz tartozó elvárások:

érvényes OKJ-és targoncavezetői engedély 2-3 éves targoncavezetői gyakorlat jó kommunikációs- és problémamegoldó készség erkölcsi bizonyítvány raktározási gyakorlat alapszintű számítógépes ismeret csapatszellem kerékpárok és alkatrészeik minimum alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

versenyképes bér volán, BKV bérlettámogatás egészségbiztosítás biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Halásztelek

Ha kedvet érzel ahhoz, hogy egy dinamikus, fiatalos csapat tagja legyél, jelentkezz! Amennyiben a fenti munkakör felkeltette az érdeklődésed, önéletrajzodat kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el nekünk.