Standard Door Kft.
Munkatársat keresünk

Raktáros - targoncás

pozícióba.
Standard Door Kft. teljes egészében magyar tulajdonú, nagykereskedelmi tevékenységgel foglalkozó vállalkozás.
Célunk és üzletfilozófiánk az Ügyfeleink legmagasabb szintű kiszolgálása a piacon elérhető legjobb minőségű termékekkel, kedvező áron. A Standard Door Kft. beltéri ajtók és ehhez tartozó kiegészítő termékek forgalmazásával foglalkozik és kizárólag viszonteladó partnereket szolgál ki.
Az általunk kínált beltéri ajtók mind minőségileg, mind esztétikailag megfelelnek a legmagasabb szintű elvárásoknak. A piacon egyedülálló műszaki megoldásoknak köszönhetően, kiválóan alkalmazhatók lakóterekbe vagy irodákba is. Termékeink raktárkészletről elérhetők, így a kiszolgálás gyors és gördülékeny.
Raktárosaink munkája kiemelt fontosságú a cég működése szempontjából. Jelenleg 5 fős raktáros csapatunkba keressük leendő kollégánkat.

Főbb feladatok, munkák:

Cégünknél alapvető feladat a megrendelések határidőre való precíz teljesítése. Ezt egy lelkes, és összetartó raktáros csapat biztosítja, de a forgalmunk növekedése miatt szükségük van erősítésre. Ha szeretnél hozzánk csatlakozni, akkor ezek a feladatok várnak rád:
  • raktári áruátvétel
  • termékek szétválogatása, betárolása polc rendszerre targoncával, és kézzel
  • kamionok lerakodása targoncával
  • kisteherautókra felrakodás targoncával
  • komissiózás
  • árukiadás
  • vonalkód olvasó rendszer használata, raktári adminisztráció elvégzése
  • raktári rend fenntartása
  • telephelyeink közötti eseti árufuvarozás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • raktározásban szerzett tapasztalat (minimum 2 év)
  • csapatmunka fogalmának ismerete, és arra való alkalmasság
  • önálló problémamegoldó képesség
  • jó fizikum, állóképesség
  • terhelhetőség
  • megbízható, pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány, árufuvarozási tapasztalat
  • OKJ vezetőüléses targonca jogosítvány (3324,3312,3313)
  • targonca vezetői tapasztalat
  • ajtó-ablak beépítésben, vagy kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • korrekt, fix havi fizetés
  • fizetésen felül megszerezhető negyedéves és éves bónuszok
  • alkalmazotti jogviszony, egy műszakos munkarend (7-16 óráig, csak hétköznap)
  • 11 fős vállalkozás, családias hangulatú, kellemes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

220.000 - 270.000 Ft

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1222 Budapest, Nagytétényi út 112.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát !