A hatvani logisztika kft 12 órás munkarendben érvényes tagoncavezetői jogosítvánnyal raktárosokat és targoncásokat keres.
Céges buszjáratok Hatvan belterületéről. Minden egyéb településről egyéni bejárással tudnak nálunk munkát végezni.

Raktáros targoncás

A hatvani logisztika kft 12 órás munkarendben érvényes tagoncavezetői jogosítvánnyal raktárosokat és targoncásokat keres. Céges buszjáratok Hatvan belterületéről. Minden egyéb településről egyéni bejárással tudnak nálunk munkát végezni.

Főbb feladatok, munkák:

  • Raktározási feladatok ellátása
  • Készletkezelés
  • Anyagösszekészítés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • érvényes targonacavezetői jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló terülewten szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • cafetéria

Egyéb információ az állásról:

  • Céges buszjáratok Hatvan belterületéről. Minden egyéb településről egyéni bejárással tudnak nálunk munkát végezni.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:

3000 Hatvan

Küldje el még ma önéletrajzát