A több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már közel 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjárórendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.

Raktáros-targoncás

Elvárásaink:

  • Raktározás területén szerzett többéves (min. 3 év) szakmai tapasztalat.
  • Targoncavezetői engedély (vezetőüléses; vezetőállásos; gyalogkíséretű) és tapasztalat.
  • Precíz, önálló munkavégzés.

Feladatai:

  • Raktári rend és rendszer fenntartása.
  • Készáru átvétele, raktározása, árukiadás (termelés kiszolgálása).
  • Kiszállítandó áru összekészítése, kamionra rakodás.
  • Anyagmozgás könyvelése.

Előnyt jelent:

  • Kommunikációs szintű német és / vagy angol nyelvismeret írásban és szóban.
  • Számítógépes ismeretek: Windows, MsOffice, valamint termelésirányítási rendszer ismerete (SAP).
  • Árukommisiózási gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Széleskörű juttatási rendszer:
    • SZÉP-kártya,
    • Havi prémium, 13. havi fizetés,
    • Bejárás támogatása,
    • Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,
    • Beiskolázási támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével (P_21_LGU) magyar nyelven a "jelentkezem" gombon keresztül várjuk.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető honlapunkon, az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt.

Hübner-H
Gumi-és Műanyagipari Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.